U ime Skupštine opštine Herceg Novi i u svoje lično ime, svim vjernicima islamske vjeroispovijesti u Herceg Novom i Crnoj Gori, upućujem iskrene čestitke povodom Kurban-bajrama.
Neka ovaj veliki praznik donese mir, zdravlje, porodičnu sreću i blagostanje, te bude podsjetnik na vrijednosti međusobnog poštovanja i solidarnosti koje nas povezuju i jačaju kao društvo. Njegujući duh tolerancije i međusobnog uvažavanja, nastavljamo da gradimo skladnu i sigurnu zajednicu za sve građane Herceg Novog.
Uz želju da praznične dane provedete u radosti, duhovnom ispunjenju i toplini svojih domova, okruženi porodicom i prijateljima, upućujem srdačne čestitke!
predsjednik Skupštine opštine Herceg Novi
Miloš Konjević
