Кабинет хемије у Основној школи „Орјенски батаљон“ у Бијелој реновиран је у захваљујући финансијској подршци Општине Херцег Нови.Кабинет је сада функционалнији и пријатнији простор за рад, који ће ученицима омогућити квалитетније усвајање знања и извођење практичне наставе из хемије.
„Вјерујемо да ће унапријеђени услови бити додатни мотив за ученике и допринијети наставку остваривања запажених резултата на Државном такмичењу из хемије и Олимпијади знања. Захваљујемо се Општини Херцег Нови на вриједној донацији и континуираној подршци унапређењу услова образовања. Вјерујемо да су улагања у школе најбоља улагања у знање, развој и будућност наше дјеце“, поручују из Основне школе „Орјенски батаљон“.
Фото: ЈУ ОШ „Орјенски батаљон“






